Meny Stäng Sök
Meny Stäng Meny

Studievägledning, administration och ledning

Studievägledning, administration och ledning

Välkommen att kontakta oss om du har några frågor.

Studie- och yrkesvägledning:

Peter Johansson
0380-51 72 64
peter.johansson@nassjo.se

Sara Johansson
0380- 51 72 66
sara.johansson@nassjo.se

Malin Sandberg
0380-51 72 77
malin.sandberg@nassjo.se

Flexibelt lärande och stöd:

Åsa Nilsson
0380-51 72 58
asa.nilsson@nassjo.se

Lärvux:

Carola Brännlund
0380-51 73 09
carola.brannlund@nassjo.se

Administration:

Suzanne Kihlström
0380-51 72 61
suzanne.kihlstrom@nassjo.se

Waree Petersson
0380-51 72 50
waree.petersson@nassjo.se

Rektor:

Malin Landgren
0380-51 72 65
malin.landgren@nassjo.se

Rose-Marie Östhed
0380-51 72 78
rose-marie.osthed@nassjo.se

Utbildningschef:

Helen Tarenius
0380-51 72 60
helen.tarenius@nassjo.se

Kontakt

Expandera Minimera

Komvux grund- och gymnasienivå
Särvux
0380-51 72 61

Komvux SFI
0380 - 51 72 50

Besöksadress:
Rådhusgatan 15, Nässjö

larcenter@nassjo.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?


Dolt fält, måste ligga längst upp
Vad kan vi göra bättre?
Berätta vad vi kan göra bättre på den här sidan. Dina synpunkter är värdefulla för oss. Din medverkan hjälper oss att förbättra webbplatsen.
×
Use Google to translate nassjo.se.
Please be aware that Nässjö kommun cannot take responsibility for the accuracy of the translation.